Rapid Arduino Çizgi İzleyen Robot Kiti
Rapid Arduino Çizgi İzleyen Robot Kiti
Rapid Arduino Çizgi İzleyen Robot Kiti
Rapid Arduino Çizgi İzleyen Robot Kiti
Rapid Arduino Çizgi İzleyen Robot Kiti
Rapid Arduino Çizgi İzleyen Robot Kiti
Rapid Arduino Çizgi İzleyen Robot Kiti
Rapid Arduino Çizgi İzleyen Robot Kiti

Rapid Arduino Çizgi İzleyen Robot Kiti

Marka : NONAME
Fiyat : ₺415,00  + KDV
KDV Dahil : ₺489,70

Tüm robot yarışmaları, proje ödevleri, robotik ve arduino eğitimleri için vazgeçilmez bir robot kitidir.

:

 

Rapid Arduino Çizgi İzleyen Robot Kitimizle Tanışın!

 

Tüm robot yarışmaları, proje ödevleri, robotik ve arduino eğitimleri için vazgeçilmez bir robot kitidir.

 

Ulusal ve Uluslararası robot yarışmalarına uygun program desteği verilmektedir, kitimizi alan herkese ücretsiz olarak yarışmalara katılabileceğiniz yazılımlar verilecektir. Ürünün montaj kılavuzu ve gereken kurulum programları mail olarak sizlere iletilmektedir. (Montajı yaklaşık olarak 30 Dakika Sürmektedir) MEB Robot Yarışması ve diğer Robot Yarışmaları için özel olarak üretilmiştir.

 

Çizgi izleyen robotlarda önemli bir unsur olan ağırlık merkezinin yere yakın olması için, ani hareketlerde ön kaldırmayıp ve robot yarışmalarında rampaları daha rahat tırmanması için robotun motorları ve bataryası gövdenin altına yerleştirilmiştir. Bu sayede robotunuzun yol tutuşu daha stabil olacaktır

 

Rapid Arduino Çizgi İzleyen Robot Kitini bluetooth modülü satın alarak telefon yada tabletiniz üzerinden kontrol edebilirsiniz. Ek olarak robotunuza uzaktan müdahale ederek anlık olarak maksimum hız, ortalama hız, PID vb. gibi değerlerle oynayıp her seferinde robotunuzu bilgisayara bağlamak zahmetinden kurtulup daha hızlı bir şekilde program aşamasında geliştirmeler yapabilirsiniz.

 

 

 


 

 

Kit İçeriğinde Bulunan Malzemelerin Genel Özellikleri;

 

Arduino Uno R3: Arduino'nun son versiyonu olan geliştirme kartıdır. Dijital I / O Pin: 14 Pin (PWM çıkışını sağlayan 6 Pin) Analog Giriş: 6 Pin Yapısına Sahiptir. Robotun yazılımı bu kartın içerisinde barınmaktadır.

 

ArduMoto Arduino Robot Shield: Motozade’nin merkezinde L298 motor sürücü entegresi bulunmaktadır . Bu entegre içerisinde 2 adet tam "H köprüsü” barındırır. Bundan dolayı 2 adet dc motora birbirinden bağımsız olarak yön ve hız kontrolü yapabilirsiniz. Bir arduino ile bir araya geldiğinde rc araçlar, mobil veya otonom robotlar gibi projeler için harika bir platform oluşturur.

 

QTR-8RC Kızılötesi Sensör: Çizgi izleyen robotlar için tasarlanmış olan bu sensör kartı 1cm arayla yerleştirilmiş 8 IR LED/fototransistör çifti barındırmaktadır. Digital olarak Stabil ve sorunsuz çalıştığı için robotlarda çok fazla tercih edilmektedir.

 

12V 2000 Rpm Force-Up Dc Motor: Robot kitimizde 2000 Rpm Hızına sahip redüktörlü motorlar kullanılmıştır. Yarışmalarda derece alan robotların tercihi olan kaliteli bu motorlar ile sizde kaliteli ve iddaalı projeler ortaya koyabilirsiniz.

 

Silikon Tekerlekler: Tekerlek olarak ise yıllardır çizgi izleyen robot projelerinde bir çok ekibin kullandığı yerli üretim silikon tekerlekler tercih edilmiştir. Mükemmel tutunan yüzeyi ile robotunuz pistte savrulmadan yol alacaktır.

 

Robot kitimizi demonte yada montajlı olarak satın alabilirsiniz, kit yanında yarışmalara yönelik temel program ücretsiz olarak verilmektedir, bu yazılımı geliştirip çok daha iyi hızlara ulaşabilirsiniz. Sayfanın aşağısında yer alan videodaki robotun hızında ve kalitesinde yazılım gönderilecektir.

 

 

Rapid Arduino Çizgi İzleyen Robot Kiti Malzeme Listesi Aşağıda Yer Almaktadır; 

 • 1 Adet x Arduino Uno R3 + USB Kablo
 • 1 Adet x ArduMoto Arduino Robot Shield (2021 Yılında Bu Kart Gönderilmektedir)
 • 2 Adet x 12V 2500 Rpm Force-Up Dc Motor (Türkiye'nin en Kaliteli Çizgi İzleyen Motorları)
 • 1 Adet x QTR-8RC Kızılötesi Sensör - Dijital
 • 2 Adet x Bond Silikon Tekerlek Seti
 • 2 Adet x 16mm Metal Motor Tutucu Aparat
 • 2 Adet x Plastik Sarhoş Tekerlek
 • 1 Adet x Rapid Hızlı Çizgi İzleyen Robot Gövdesi
 • 1 Adet x 11.1Volt 300-500mAh arasında Lipo Batarya
 • 1 Adet x 20'li Dişi-Dişi Jumper Kablo Seti
 • 1 Adet x Sarf Malzeme (Montaj için Somun+Civata+Kablo)

Robot Kitinin tüm yedek parçaları stoklarımızda devamlı bulunmaktadır, satış öncesi ve satış sonrası teknik destek ekibimizle sizlere her zaman destek vereceğimizin garantisini veriyoruz.

 

Robot kitimizle ilgili tüm sorularınızı çekinmeden, bizlere iletişim kısmından ulaşarak sorabilirsiniz.